#1 2008-03-26 18:48:28

Roxi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 8
Punktów :   

Stare motocykle mają dusze....

Nio właśnie zgadzacie sie z tym? Ja uważam ze to prawda, ponieważ sama jestem posiadaczka już popadającego  w zapomnienie lub spotykanego coraz częściej na złomowisku, motocykla pod nazwa WSK-a A dokładnie posiadam WSK-ę 125 tzw. trójkę Jest to moto które coś w sobie ma, bo jadąc nim odczuwa sie radość z jazdy i wcale nie trzeba nim sunąc ile fabryka dala bo to nie o to tu chodzi. Nie jest to również moto którym potaplasz sie w błocie bo konstrukcyjnie nie jest do tego przystosowany. WSK-a ma dusze i to sprawia ze sie do niej przywiązujesz i mimo przybywających jej lat i postarzałej konstrukcji kochasz ten motor za ten dźwięk i przebyte razem kilometry.

W najbliższym czasie postaram sie wrzucić pare fotek mojego moto Pozdrowionka

Offline

 

#2 2008-03-26 19:25:15

Gandalf

Administrator

6825314
Call me!
Skąd: FSW/ obecnie Dublin
Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Stare motocykle mają dusze....

Sam chciałem zakupić WSK'ę, ale znalezienie tego motocykla w stanie lepszym niż agonalny, to poprostu obłęd. Zresztą nawet nie wiecie jak ciężko skłonić każdego posiadacza tego motonga do sprzedania, pomimo że korci się go niezłą sumką. Jeden o tak mnie skwitował: "A bo ja wiem, a gdzie ja  teraz taki inny motór za takie pieniądze znajde, a co będzie jak ten jeździł." Także, jak ktoś ma, to niech się odezwie. Z chęcią kupie.

Pozdrawiam


CBF 600 Hornet
www.honda-hornet.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonindigo.pun.pl www.counterst.pun.pl www.gimnazjum13.pun.pl www.nastolatka.pun.pl www.grasmoki.pun.pl